MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsbord+ 5315038
nr 531 5038
Matsalsbord+
4 ilägg, Gustaviansk stil, diameter: 115, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 juni 2008
kl 17:09:45
250 kr
500 kr
500 kr
550 kr
800 kr
650 kr
750 kr
950 kr
Den Gustavianska stilen
Matsalsbord+
nr 531 5038
Matsalsbord+
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 1.000 kr |
måndag 30 juni 2008 |
Den Gustavianska stilen